Położenie

Domki Cichej Polany usytuowane są w Szczyrku na zboczu Skrzycznego, nieco poniżej Hali Jaworzyna. Teren graniczy bezpośrednio z lasem. Jest to jedna z ostatnich działek znajdujących się przy ulicy Olimpijskiej, od najbliższych zabudowań oddalona o 400m.

Na chwilę obecną dla naszych klientów dostępne są dwa, nowe domki, oddane do użytku na jesień 2018 roku. Dwa kolejne dostępne będą w 2019 roku.

Dojazd i parkowanie

Droga prowadząca do Cichej Polany na odcinku ostatnich 100m pokryta jest zwykłymi, górskimi kamieniami, a podjazd na sam teren działki jest dosyć stromy.

W okresie letnim, nasi goście mają możliwość wyjechania i zaparkowania swoich samochodów przy domkach. W okresie zimowym dojazd jest trudny i dojechanie pod domki możliwe jest jedynie samochodem terenowym.

Nie mniej jednak zawsze jest możliwość zaparkowania i pozostawienia swoich pojazdów na dole, przy domu właściciela, który podczas zameldowania i wymeldowania zapewni transport pod domki swoim samochodem terenowym z napędem 4×4. Ponad to, podczas trwania całego pobytu będzie możliwość korzystania z transportu samochodem terenowym za dodatkową opłatą.

Rozwiązanie to będzie bardzo pomocne w szczególności w okresie zimowym, kiedy drogę pokrywa śnieg lub lód.

Nasze domki

Domki na Cichej Polanie zbudowane są z drewna. Każdy z nich przeznaczony jest maksymalnie dla 6 osób i składa się z salonu z aneksem kuchennym, tarasu, łazienki oraz toalety na parterze i dwóch sypialni na piętrze.

Na piętrze budynki posiadają również wyjście na balkon, który jest połączony z sąsiadującym domkiem. W związku z tym domki A i B są połączone balkonem. Jest to szczególnie przydane w sytuacji, kiedy oba domki są wynajęte przez jedną rodzinę lub znajomych.

Nasze domki są całoroczne. Posiadają ogrzewanie gazowe. Na całej powierzchni parteru jest ogrzewanie podłogowe, a na piętrze w sypialniach znajdują się kaloryfery.

Wyposażenie domków

W każdym domku znajduje się wygodna sofa wraz ze stolikiem kawowym oraz stół z krzesłami. W widocznym miejscu znajduje się nowoczesny telewizor HD.

Aneksy kuchenne wyposażone są w płytę indukcyjną dwu palnikową oraz komplet garnków, patelni i innych niezbędnych elementów dobrze wyposażonej kuchni.

Na życzenie gości pokój może zostać wyposażony w sportowe łóżeczko dla dziecka.

Pokoje wyposażone są w świeże ręczniki oraz czystą pościel. Łazienki wyposażone są kabiny prysznicowe z deszczownicą, umywalkę i suszarkę do włosów.

Na tarasie każdego z domków znajduje się grill oraz dwa hamaki. Ponad to, poniżej domków, przy placu zabaw znajduje się palenisko. Daje to możliwość spędzania przyjemnych wieczorów przy ognisku.

Plac zabaw dla dzieci

Ciacha Polana jest miejscem przyjaznym dla dzieci. Dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw, na który składają się dwie huśtawki, piaskownica, zjeżdżalnia oraz mini domek. Miejsce to jest nieco osłonięte drzewami, które sprawiają, że jest lekko zacienione.

Nasz plac zabaw  znajduje się na Cichej Polanie, która w całości jest ogrodzonym terenem. Zapewni rozrywkę dzieciom, a rodzicom da chwilę wytchnienia.

Ponad to, w każdym z domków, znajduje się kuferek z zabawkami dla dzieci.

Strefa SPA, wypoczynku i zabawy

Na Cichej Polanie powstały nowe miejsca do dyspozycji gości. Strefa SPA wyposażona w saunę suchą oraz jacuzzi zapewni najgłębsze doznania relaksu i komfortu. Dodatkowo udostępniliśmy dużą altanę, w której znajdują się ławy, grill, piłkarzyki czy stół do billarda.

Cennik

Zameldowanie: po godz. 15.00

Wymeldowanie: do godz. 10.00

Odwołanie rezerwacji / przedpłata

Gość może bezpłatnie odwołać rezerwację do 30 dni przed przyjazdem.

Rezerwacja na 2 doby i więcej: wymagamy przedpłaty w wysokości 50% wartości całej rezerwacji w momencie dokonania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji w ciągu 30 dni przed przyjazdem obciążamy Gościa opłatą w wysokości 50% opłaty za cały pobyt, w przypadku niepojawienia się Gościa w obiekcie, obciążamy Gościa opłatą w wysokości 100% opłaty za cały pobyt. Bardzo prosimy o przemyślane decyzje dotyczące terminu rezerwacji.

Zwierzęta nie są akceptowane.

Dane do przelewu

Grupa Klaczek Klaudiusz Klaczek,
ul. Olimpijska 90, 43-370 Szczyrk.
Numer rachunku bankowego: 29105010701000009061027513

Przy wpłacaniu zadatku prosimy o podanie nazwiska, terminu oraz ilości osób.

W celu otrzymania faktury VAT prosimy o dodanie w tytule przelewu numeru NIP.
W przeciwnym razie nie będzie możliwości wystawienia faktury VAT.

This will close in 0 seconds

Skip to content